(ua) LeonVoci

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

LeonVoci – український гурт заснований у 2015. Популяризує оперним співом класичну музику на сучасний манер. В перекладі з італійської та іспанської LeonVoci – «Голоси Левів», або ж «Голоси Львова».
Репертуар гурту складається з пісень , арій з опер та популярної музики. У склалі LeonVoci – професійні співаки, які є переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, а також мають міжнародний сценічний досвід у різних театрах світу. Художня картина цих прекрасних молодих співаків сягає далекої традиції світової поп-культури високого класу.Свій великий репертуар вони майстерно виконують різними мовами: іспанською, італійською, польською, французькою, німецькою, англійською та українською. Їх вокальний стиль був визнаний в міжнародній пресі як надзвичайно барвистий та експресивний. А сценічний образ залишає незабутні враження як з огляду майстерності віртуозів так і з огляду вільного спілкування з публікою. Окрім виконання зразків світової музики, колектив популяризує українську пісню за межами своєї країни. LeonVoci виступав з концертами у супроводі симфрнічного оркестру на теренах Європи. більше 200 концертів заспівали у Польщі. Також з величезним успіхом виступив на польському телевізійному проекті “Маю талант”, де жюрі та глядачі оваціями стоячи прийняли виконавців. Успішно пройшов тур колективу по Угорщині, зокрема у найбільшій базиліці країни у м.Будапешт . А сольний концерт на оперному фестивалі у м.Мішкольц пам”ятають і до сьогодні, як один із найкращих. Із шаленим успіхом відбулася поїздка LeonVoci до Німеччини, де гурт виступав у супроводі місцевого оркестру.
Гурт LeonVoci Lviv (Ukraine) у складі :
  • Назар Тацишин
  • Ігор Радванський
  • Роман Чава
  • Андрій Стецький
У 2018 році вийшов перший український дебютний альбом гурту LeonVoci під назвою “ЕТНОПРОСТІР”. Це щось абсолютно нове у світі мистецтва, адже тут поєднані здавалося б зовсім несумісні стилі. Народна пісня, виконана оперними голосами з елементами рок та поп музики. Презентація альбому була у м. Будапешт (Угорщина). Надзвичайно гаряче сприймала місцева публіка кожну композицію із нової збірки. Слухачі підспівували хлопцям протягом всього концерту, а чотирьох пісень на біс виявилося замало.