Cover Jam

Гурт COVER JAM засновано навесні 2009 року з акцентом на кавери „Братів Гадюкіних” і „Red Hot Chili Peppers”. Влітку 2010 до гурту приєднується харизматичний вокаліст родом з Тунісу Аніс Еттаєб, з яким група виконує на концертах як відомі рок–хіти, так і джазово – блюзовий репертуар.

2011-2012 роки стали для гурту COVER JAM особливо успішними і плідними: хлопці розширюють свій репертуар та продовжують активну концертну діяльність у містах Західної України. У Львові група регулярно виступає у Хмільному домі Роберта Домса, ресторації “Лівий Берег”, ресторації „Сало”, клубі „Культ”, ресторані „Динамо–Блюз”, пабі „Білий Лев”, пабі “Купіца”, Львівській копальні кави, ресторані Грушевський Cinema Jazz, Music Lab Club Cafe, клубі Underground, клубі Мі100, ресторані Delice, клубі PartyFon, пабі Gas Station, клубі Picasso. Гурт періодично гастролює у Стрию, Костополі, Тернополі, Чернівцях, Луцьку, Трускавці, Одесі, Києві.

У 2015 році вокаліст гурту Аніс Еттаєб став фіналістом 5-го сезону співочого талант-шоу „Голос Країни” на каналі 1+1, увійшовши у 16-ку найкращих співаків України.

Восени 2015 року за запрошенням гурту “Скрябін” Аніс став одним з вокалістів проекту “Скрябін та друзі” в рамках “Теплого туру” – концертів пам’яті Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна).

Репертуар гурту COVER JAM налічує більше 150 кавер–версій на всесвітньо відомі хіти та близько 10 пісень власного авторства. Група виконує пісні англійською, українською, російською, польською та французькою мовами у рок–версіях та акустично.