LeonVoci

LeonVoci – український гурт заснований у 2015. Популяризує оперним співом класичну музику на сучасний манер. В перекладі з італійської та іспанської LeonVoci – «Голоси Левів», або ж «Голоси Львова».
Репертуар гурту складається з пісень , арій з опер та популярної музики. У склалі LeonVoci – професійні співаки, які є переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, а також мають міжнародний сценічний досвід у різних театрах світу. Художня картина цих прекрасних молодих співаків сягає далекої традиції світової поп-культури високого класу.Свій великий репертуар вони майстерно виконують різними мовами: іспанською, італійською, польською, французькою, німецькою, англійською та українською. Їх вокальний стиль був визнаний в міжнародній пресі як надзвичайно барвистий та експресивний. А сценічний образ залишає незабутні враження як з огляду майстерності віртуозів так і з огляду вільного спілкування з публікою. Окрім виконання зразків світової музики, колектив популяризує українську пісню за межами своєї країни. LeonVoci виступав з концертами у супроводі симфрнічного оркестру на теренах Європи. більше 200 концертів заспівали у Польщі. Також з величезним успіхом виступив на польському телевізійному проекті “Маю талант”, де жюрі та глядачі оваціями стоячи прийняли виконавців. Успішно пройшов тур колективу по Угорщині, зокрема у найбільшій базиліці країни у м.Будапешт . А сольний концерт на оперному фестивалі у м.Мішкольц пам”ятають і до сьогодні, як один із найкращих. Із шаленим успіхом відбулася поїздка LeonVoci до Німеччини, де гурт виступав у супроводі місцевого оркестру.
Гурт LeonVoci Lviv (Ukraine) у складі :
  • Назар Тацишин
  • Ігор Радванський
  • Роман Чава
  • Андрій Стецький
У 2018 році вийшов перший український дебютний альбом гурту LeonVoci під назвою “ЕТНОПРОСТІР”. Це щось абсолютно нове у світі мистецтва, адже тут поєднані здавалося б зовсім несумісні стилі. Народна пісня, виконана оперними голосами з елементами рок та поп музики. Презентація альбому була у м. Будапешт (Угорщина). Надзвичайно гаряче сприймала місцева публіка кожну композицію із нової збірки. Слухачі підспівували хлопцям протягом всього концерту, а чотирьох пісень на біс виявилося замало.