Якщо ви любите музику і вправні в ній професійно або як музикант-аматор чи початківець, — запрошуємо вас до участі у Святі музики у Львові. Музиканти будь-яких смаків, стилів чи складу — солісти, ансамблі, оркестри, хори… класична, електронна, джаз, рок, фольк… — будь-яка музика вітатиметься у цей день. Музиканти  виступають безкоштовно, без прослуховувань чи критики. В цей день музика — просто свято.

Ми можемо включити вас як музиканта/музикантів до програми, яка відбуватиметься у запропонованому місці, або ж ви можете самостійно організувати свій виступ і долучитись до загальної програми Свята музики у Львові.

Переваги для музикантів

Для музикантів Свято Музики у Львові є нагодою взяти участь у найбільш відкритому святкуванні музики на світі. Ви також матимете нагоду грати в несподіваних публічних місцях міста — можливо, вас привабить зупинка транспорту чи сквер, вулиця чи кав’ярня абощо…

Це також можливість виступити перед новою аудиторією, якщо ви готуєтесь до своєї іншої музичної події. Ваш виступ буде включено до загальної програми святкування у Львові.

Якщо ви хочете взяти участь у Святі, для цього, звісно, не обов’язково реєструватись, але це суттєво полегшить загальну координацію програми і полагодження місць. Не вагайтесь контактувати з нами!

Реєстрація