Зазвичай будь-яке публічне місце може бути місцем музикування на цьому Святі. У різних країнах і різних містах музиканти грають передусім просто неба — на вулицях, зупинках, в парках, на площах, майданчиках і вокзалах, але також у кав’ярнях, пабах, ресторанах, супермаркетах, музеях і галереях, часом у перукарнях, шпиталях чи тюрмах, в громадському транспорті тощо.

У Львові цього року ми пропонуємо насамперед  замузикувати громадські місця навколо середмістя — а саме ті, де зазвичай живої музики не грають, однак може бути багато несподіваних вдячних слухачів. За пропонованим попереднім переліком цих місць дивіться на інтерактивній мапі.

Але якщо ви є власником, опікуном чи організатором якогось відкритого для публіки місця — кав’ярні, пабу, ресторану тощо — і хочете долучитись до програми Свята з пропозицією свого місця, запрошуємо зареєструватись на цій сторінці як “місце Свята музики”. Ми зв’яжемось з вами і постараємось спільно укласти музичну програму.

Переваги для вашого місця

Жива музика розважить ваших клієнтів і приверне увагу перехожих. Ви допоможете музичній спільноті з місцем виконання.

Насолоджуватиметесь безкоштовною музикою і доєднаєтесь до міжнародного музичного святкування. Ваше місце буде включене до програми як офіційне місце Свята музики у Львові.

Згідно з умовами Міжнародної хартії Свята музики всі заходи мають бути безкоштовними для публіки.

  назва місця

  тип місця

  адреса

  сторінка в інтернеті

  бажаний час для музики

  пропоноване місце для виступу

  контактна особа

  контактний e-mail

  контактний номер телефону

  чи є можливість підсилення виступу?

  додаткова інформація