Імпровізація зМістом – джем-сейшн

Спецпроєкт “Імпровізація зМістом” на тему міста.
“Імпровізація зМістом” — це джазовий спецпроєкт про місто, який створюється спеціально до “Свята музики у Львові”, народжуватиметься на очах слухачів і буде жити, сподіваємося, ще довго після нього через продовження в інших жанрах.

Про шо ми собі думали?
Ми живемо в цьому місті, щодня чуємо його звуки і зливаємося з його хаотичною поліфонією своїми внутрішніми монологами, кроками та голосами. Ми постійно взаємодіємо з містом, а воно нанизує свої ритми, шуми та мелодії на наші акустичні патерни. Наше місто має свій ритм, і ми або вливаємося в нього, або дисонуємо. А можливо, створюємо унікальний ритмічний малюнок в органічному дуеті. І справді цікаво буде поговорити про все це відверто. Зізнатися йому, собі та один одному в тому, що це місто значить для нас, присвятити йому свої музичні історії…

Шо то має бути?
Імпровізація на тему міста у дуеті із його голосами. І ми сподіваємося на певне одкровення і таїнство, бо — увага, інтрига! — для запрошених музикантів склад інших учасників буде несподіванкою. А отже, налаштуватися можна буде лише на себе і свої відчуття міста. Таким чином ми разом із виконавцями, котрі погодилися на цей концепт, хочемо підкреслити, що музика і наш спільний простір — понад усе. І ми готові взаємодіяти, ділити його один із одним, — часто із задоволенням, інколи вимушено, — але все ж — приходити у єдиний вимір, шукати спільну мову, вступати до діалогу, — яким і є джазова імпровізація.
Але щоб сформувати певні очікування, гарантуємо, що у концерті візьмуть участь найкращі музиканти міста, досвідчені імпровізатори, автори власних музичних проєктів, які ви знаєте і любите. У кожного з них є свій звук, своє бачення і свій музичний голос. Разом це буде унікальний у своєму звучанні концерт, до якого Львів долучиться звуками, зібраними спеціально для проєкту, а також тими, які природно відбуватимуться у навколишньому просторі під час концерту. Так, це своєрідна авантюра, але ми запрошуємо вас і себе довіритися.
Буде круто, ми впевнені!