(ua) Саєнки

Місце виступу уточнюється
(ua) =vseOdno=

Місце виступу уточнюється
(ua) Troye Zillia

Місце виступу уточнюється
(ua) Folknery

Місце виступу уточнюється
(ua) Яна Гринишин

Місце виступу уточнюється
(ua) Продукти

Місце виступу уточнюється
(ua) PALANKA

Місце виступу уточнюється
(ua) Вуйко Ромко

Місце виступу уточнюється
(ua) Rhobodub

(ua) Художньо-меморіальний музей Івана Труша, сад музею
(ua) Дитяче тріо бандуристів “9,10,11”

(ua) Площа біля Народного дому
Температура

Місце виступу уточнюється
(ua) Polyoviy

(ua) Кав’ярня Кава без Назви
(ua) Bahur

(ua) Кав’ярня Кава без Назви
(ua) K0shyK

(ua) Кав’ярня Кава без Назви
(ua) Львівський чоловічий муніципальний хор “Гомін”

(ua) площа Стефана Яворського
(ua) CRY NEBA

Місце виступу уточнюється
(ua) Брас-квінтет оркестру Львівської Національної Філармонії ім. М.Скорика

(ua) Балкон Львівської національної філармонії
(ua) Eternity Supect

(ua) Кав’ярня Кава без Назви
(ua) techno.stas

(ua) Кав’ярня Кава без Назви
(ua) Venia B

(ua) Кав’ярня Кава без Назви
(ua) artur bonjour

(ua) Кав’ярня Кава без Назви
(ua) AЙKTRONER

Місце виступу уточнюється
(ua) ЛЬВІВСЬКА ДЕРЖАВНА МУЗИЧНА ШКОЛА №8

(ua) Центр Довженка
(ua) Kurbasy

Місце виступу уточнюється
(ua) Аліна та Артур

Місце виступу уточнюється
(ua) Борис Коблик

Місце виступу уточнюється
(ua) Віртуози Львова

Місце виступу уточнюється
(ua) Ярка Бадік

Місце виступу уточнюється
(ua) Олександр Кульчицький

Місце виступу уточнюється
(ua) FIZ

Котельня Ruin Bar
(ua) Vitya Payal’nik

(ua) KARPe coffee
(ua) Ольо Бурий і Святі Фацети

Місце виступу уточнюється
(ua) KETA RINA

Місце виступу уточнюється
(ua) Львівський клуб авторської пісні/ Оксана Чухліб

Місце виступу уточнюється
(ua) Band_A

(ua) FM Галичина
(ua) Волоцюга

Місце виступу уточнюється
(ua) LvivMozArt kids

Місце виступу уточнюється
(ua) Drive Band

Місце виступу уточнюється
(ua) Violin Kate

Місце виступу уточнюється
Даниляк Христина

Місце виступу уточнюється
(ua) Квартет фаготів “Фаготіссімо” Львівської Національної Філармонії ім. М.Скорика

(ua) Балкон Львівської національної філармонії
(ua) Solo na troh

Дім Франка
(ua) Slava Shae

Місце виступу уточнюється
(ua) КАВЕРзні

Місце виступу уточнюється
(ua) Vikki Flowz

Місце виступу уточнюється
(ua) LEVISH

Місце виступу уточнюється
(ua) Софі Мі

Місце виступу уточнюється
(ua) Ретровай

Місце виступу уточнюється
(ua) Sound Penetration

Місце виступу уточнюється
(ua) Катерина Ніколаєва

Місце виступу уточнюється
(ua) Макс Пташник

Дім Культури NAZVA
(ua) Дотик Хмари

Місце виступу уточнюється
(ua) Петро Петровський

Місце виступу уточнюється
(ua) Zombo

Місце виступу уточнюється
(ua) Sofie Brusso

Місце виступу уточнюється
(ua) Щука-Риба

Місце виступу уточнюється
(ua) Дует “Amoroso”

(ua) Рясне – 2
(ua) Степан Горбик

(ua) Рясне – 2
(ua) ENSTRICT

Місце виступу уточнюється
(ua) Duo Lime

Меморіальний музей Станіслава Людкевича
(ua) Тихий

Місце виступу уточнюється
(ua) Люсьєна Винокурова

(ua) Студія Музичного Мистецтва та Перформансу Люсьєни Винокурової
(ua) Lubko Stasiv & Shahid

Місце виступу уточнюється
(ua) Народний духовий оркестр імені Гайворонського

(ua) Літня сцена біля Народного дому с. Лисиничі
(ua) ФАЛЬШИВІ

Місце виступу уточнюється
(ua) Максим Острижко

(ua) Ясна Річ
(ua) Band Beast Dynamic West

(ua) Народний дім с. Гряда
(ua) Zvirobiy

(ua) Братиська
(ua) Володимир Титуса

(ua) Рясне – 2
(ua) Zlagoda

(ua) Рясне – 2
(ua) RAGA

Місце виступу уточнюється
(ua) ELIZABETH

Місце виступу уточнюється
(ua) revolt

Місце виступу уточнюється
(ua) Sapphire Night

Місце виступу уточнюється
(ua) SUSPECTS

Місце виступу уточнюється
(ua) Granat Garden

!FESTrepublic
(ua) Quartet_Lemberg

Місце виступу уточнюється
(ua) Джаз з друзями

Дім Культури NAZVA
(ua) На Двоє

Місце виступу уточнюється
(ua) BIG GREEN BAG

Місце виступу уточнюється
(ua) dj Kairon

(ua) Кав’ярня Кава без Назви
(ua) Nick Kulyk & the One

Дім Франка
Книжковий Лев
(ua) Dius Nefesh

Місце виступу уточнюється
(ua) Зразковий Вокально-інструментальний ансамбль “Первоцвіт”

Місце виступу уточнюється
(ua) TO ZE MEDOUZME

(ua) Братиська
(ua) Львівська державна музична школа 3

Місце виступу уточнюється
(ua) Sex Blender

Місце виступу уточнюється
(ua) студія “Музика та життя”

Місце виступу уточнюється
(ua) Poltva Sharks

Місце виступу уточнюється
(ua) SVOYA

Місце виступу уточнюється
(ua) Whatislove

Місце виступу уточнюється
(ua) NaOdiNci

Дім Франка
Книжковий Лев
(ua) Kandur

!FESTrepublic
(ua) ALISIA

Місце виступу уточнюється
(ua) repack

Місце виступу уточнюється
(ua) The FunQ

(ua) Братиська
(ua) Golden Brass

Місце виступу уточнюється
(ua) Chekalov

Місце виступу уточнюється
(ua) Maria Yosypchuk

Місце виступу уточнюється
(ua) Богдан Чепелєв

Дім Франка
(ua) Minigun

Місце виступу уточнюється
(ua) Dudkin

(ua) ПРОСТІР
(ua) Dj Rose

(ua) ПРОСТІР
(ua) ~VODA~

Місце виступу уточнюється
(ua) Svarog

(ua) ПРОСТІР
(ua) HOMA band

Місце виступу уточнюється
ТЦ “Слово і голос”

Місце виступу уточнюється
Lemko Bluegrass Band

Фацет
Thunderdogs

Місце виступу уточнюється
Green Silence

(ua) Братиська
LUMOS Orchestra

(ua) Ennio Event Square
Remafo

(ua) Братиська
deepwine

Місце виступу уточнюється
DiZeX

(ua) FM Галичина
Львівський академічний театр Воскресіння

Місце виступу уточнюється
Пиріг

Фацет
Incomer

(ua) KARPe coffee
NAZVA

Дім Культури NAZVA
OLES Целюх

(ua) Братиська
Gooch Brown & The Gang

Місце виступу уточнюється
Жива

Фацет
Miglanc Orchestra

Місце виступу уточнюється
NUMO’

!FESTrepublic
Pablo

Вежа у Стрийському парку
Kvitana

(ua) FM Галичина
Миклухо Маклай

Бернардинський дворик
Ice Cream Ladies Band

(ua) Пам’ятник Королю Данилу Галицькому
exile esthetics

Місце виступу уточнюється
MUDRA

Місце виступу уточнюється
Tadeй

Місце виступу уточнюється
Кохан Юрій Романович

Місце виступу уточнюється
Mavka

(ua) ПРОСТІР
Brillante

Місце виступу уточнюється
Fever Project !!

Дім Культури NAZVA
Марк Токар feat Michael Balog

Балкон вул. Рилєєва, 8
We.selo

Фацет