Orest Nagachivets
https://youtube.com/@chivason?si=MJilRu71Nr1Cvyqn
https://www.instagram.com/nagachivets?igsh=MWl2bWtkeWVkOTU1Zw==
Мене звати Орест, я композитор, виконавець та викладач саксофону, фортепіано і сопілки. Пишу музику на фортепіано в стилі мінімалізму та неокласики.
Бажаю прийняти участь на Святі музики, аби внести свій вклад у це чудове свято та допомогти із збором коштів
Архів сайту
Цей учасник не входить до програми 2026 року.