Історія
2013
[:UK]Щороку 21 червня у 116 країнах світу відзначається Свято Музики, де музичні заклади: філармонії, опери, музичні театри, школи та клуби, музичні гурти, культурні осередки, громадські організації, кав'ярні, так само як і приватні особи, професіонали та аматори, організовують відкриті для всіх безкоштовні концерти.[:]
пригадати →
2014
Свято Музики знову у Львові і знову 21 червня. У день літнього сонцестояння на Землі всюди лунає музика! Свято музики – це музичний майдан, що резонує в усьому світі; час слухати і грати музику наживо; час виступати на відкритих майданчиках, вулицях і площах; бути аматором і професіоналом, шанувальником і просто слухачем.
пригадати →
2015
Львів вже втретє приєднується до Світового дня музики – у 2014 році участь взяли майже півтори сотні гуртів та виконавців на 60-ти різних локаціях. Це унікальний приклад масової некомерційної акції за кількістю учасників та слухачів.
пригадати →
2016
Важливою подією цьогорічного Свята музики у Львові 2016 стане святкування 5-річчя відомого львівського гурту ГИЧ Оркестр, які є співзасновниками Свята музики у Львові. Ще одна не менш приємна новина – до світового Свята музики приєдналися Одеса та Тернопіль!
пригадати →
2017
Вже понад 130 держав і 700 міст від Парижа і Берліна до Сіднея і Токіо стали учасниками фестивалю під девізом «faites de la musique» або «make music»! У Львові Свято музики відбувається щорічно від 2012 року.
пригадати →
2018
Шостий Світовий день музики у Львові відбудеться на 30-ти локаціях по всьому місту — від Левандівки до Сихова, від Личакова до Підзамча за участю 86 учасників
пригадати →
2019
У п’ятницю, 21 червня, Львів всьоме приєднається до всесвітнього Свята музики. Цього року виступи понад 80 гуртів відбудуться на 40 локаціях міста, повідомляють організатори.
пригадати →
2020
21 червня у світі за доброю традицією відзначають Свято музики. Львів кілька років поспіль теж долучався до міжнародної ініціативи та влаштовував "Свято музики у Львові". У 2020 році карантин і пандемія COVID-19 зіпсувала плани, але не скасувала. Усі охочі безкоштовно послухати музику й насолодитися концертами різножанрових гуртів, можуть зробити це в рамках "Make Music Day Україна".
пригадати →
2021
21 червня – день, коли 5 континентів, 120 країн і майже тисячу міст по всьому світу об’єднуються однією мелодією Свята музики. Вже 9 років, як ця мелодія лунає і у Львові. Більше того, саме Львів залишається єдиним українським містом, яке є офіційним учасником Свята музики. В цей день понад 130 музикантів дадуть безкоштовні концерти на 30 різних сценах у несподіваних локаціях Львова.
пригадати →