PlusStepper aka CJ Plus

plusstepper.bandcamp.com/
plusstepper@gmail.com, the.plus.od@gmail.com
PlusStepper — український Dub, Stepper проект від @c-j-plus, саундпродюсера та копача вінілу з Одеси, Україна. Резидент французького Dub Label @odgprod.

Музика PlusStepper постійно в ротації радіостанцій Європи, Північної та Південної Америки. Його також включено до подкасту реггі легендарного ді-джея та селектора Девіда Родігана на BBC Radio 1Xtra. Один із треків вийшов у 2016 році у вініловому збірнику найкращої української музики реггі «БЕРЕГГАЕНЯ. Born In Ukraine» (Aby Sho Music). У 2017 році сингл «Pull Up/Idicate» вийшов на вінілових платівках (7 дюймів 45 об./хв.) від Dreadwise Music (Великобританія).

Він співпрацював з легендарним даб-гуртом «Caribace», виступав на сцені з Alpha & Omega (Велика Британія), Mahom Dub (Франція), королем музики Dub & Reggae Mad Professor (Великобританія), MC Brother Culture та багатьма іншими. C.J. Plus aka PlusStepper також є засновником незалежного мережевого лейблу ODBEATS і одним із перших двигунів раритетної грув-музики, фанку та реггі в Одесі (Україна). Його музика була в ТОП 1 JunoDownload Recommends. Його міні-альбоми часто входять до музичних відкриттів і топів року за версією відомих українських журналів. Свої музичні твори він створює на радянських синтезаторах, семплах, оцифрованих з радянських вінілових платівок своєї колекції, вдихає нове життя в українські радянські груви, накачані фанк-бітом. У 2018 році його збірки радянських та українських рідкісних грувів з вінілових платівок також виходять на касетах.
Зараз він співпрацює з українською етнічною вокалісткою @MilaMazur та соул-вокалістом Алексом Первіним aka Sahlim Quick.