Саєнки

Місце виступу уточнюється
=vseOdno=

Місце виступу уточнюється
Troye Zillia

Місце виступу уточнюється
Folknery

Місце виступу уточнюється
Яна Гринишин

Місце виступу уточнюється
Продукти

Місце виступу уточнюється
PALANKA

Місце виступу уточнюється
Вуйко Ромко

Місце виступу уточнюється
Rhobodub

Художньо-меморіальний музей Івана Труша, сад музею
Дитяче тріо бандуристів “9,10,11”

Площа біля Народного дому
Температура

Місце виступу уточнюється
Polyoviy

Кав’ярня Кава без Назви
Bahur

Кав’ярня Кава без Назви
K0shyK

Кав’ярня Кава без Назви
Львівський чоловічий муніципальний хор “Гомін”

площа Стефана Яворського
CRY NEBA

Місце виступу уточнюється
Брас-квінтет оркестру Львівської Національної Філармонії ім. М.Скорика

Балкон Львівської національної філармонії
Eternity Supect

Кав’ярня Кава без Назви
techno.stas

Кав’ярня Кава без Назви
Venia B

Кав’ярня Кава без Назви
artur bonjour

Кав’ярня Кава без Назви
AЙKTRONER

Місце виступу уточнюється
ЛЬВІВСЬКА ДЕРЖАВНА МУЗИЧНА ШКОЛА №8

Центр Довженка
Kurbasy

Місце виступу уточнюється
Аліна та Артур

Місце виступу уточнюється
Борис Коблик

Місце виступу уточнюється
Віртуози Львова

Місце виступу уточнюється
Ярка Бадік

Місце виступу уточнюється
Олександр Кульчицький

Місце виступу уточнюється
FIZ

Котельня Ruin Bar
Vitya Payal’nik

KARPe coffee
Ольо Бурий і Святі Фацети

Місце виступу уточнюється
KETA RINA

Місце виступу уточнюється
Львівський клуб авторської пісні/ Оксана Чухліб

Місце виступу уточнюється
Band_A

FM Галичина
Волоцюга

Місце виступу уточнюється
LvivMozArt kids

Місце виступу уточнюється
Drive Band

Місце виступу уточнюється
Violin Kate

Місце виступу уточнюється
Даниляк Христина

Місце виступу уточнюється
Квартет фаготів “Фаготіссімо” Львівської Національної Філармонії ім. М.Скорика

Балкон Львівської національної філармонії
Solo na troh

Дім Франка
Slava Shae

Місце виступу уточнюється
КАВЕРзні

Місце виступу уточнюється
Vikki Flowz

Місце виступу уточнюється
LEVISH

Місце виступу уточнюється
Софі Мі

Місце виступу уточнюється
Ретровай

Місце виступу уточнюється
Sound Penetration

Місце виступу уточнюється
Катерина Ніколаєва

Місце виступу уточнюється
Макс Пташник

Дім Культури NAZVA
Дотик Хмари

Місце виступу уточнюється
Петро Петровський

Місце виступу уточнюється
Zombo

Місце виступу уточнюється
Sofie Brusso

Місце виступу уточнюється
Щука-Риба

Місце виступу уточнюється
Дует “Amoroso”

Рясне – 2
Степан Горбик

Рясне – 2
ENSTRICT

Місце виступу уточнюється
Duo Lime

Меморіальний музей Станіслава Людкевича
Тихий

Місце виступу уточнюється
Люсьєна Винокурова

Студія Музичного Мистецтва та Перформансу Люсьєни Винокурової
Lubko Stasiv & Shahid

Місце виступу уточнюється
Народний духовий оркестр імені Гайворонського

Літня сцена біля Народного дому с. Лисиничі
ФАЛЬШИВІ

Місце виступу уточнюється
Максим Острижко

Ясна Річ
Band Beast Dynamic West

Народний дім с. Гряда
Zvirobiy

Братиська
Володимир Титуса

Рясне – 2
Zlagoda

Рясне – 2
RAGA

Місце виступу уточнюється
ELIZABETH

Місце виступу уточнюється
revolt

Місце виступу уточнюється
Sapphire Night

Місце виступу уточнюється
SUSPECTS

Місце виступу уточнюється
Granat Garden

!FESTrepublic
Quartet_Lemberg

Місце виступу уточнюється
Джаз з друзями

Дім Культури NAZVA
На Двоє

Місце виступу уточнюється
BIG GREEN BAG

Місце виступу уточнюється
dj Kairon

Кав’ярня Кава без Назви
Nick Kulyk & the One

Дім Франка
Книжковий Лев
Dius Nefesh

Місце виступу уточнюється
Зразковий Вокально-інструментальний ансамбль “Первоцвіт”

Місце виступу уточнюється
TO ZE MEDOUZME

Братиська
Львівська державна музична школа 3

Місце виступу уточнюється
Sex Blender

Місце виступу уточнюється
студія “Музика та життя”

Місце виступу уточнюється
Poltva Sharks

Місце виступу уточнюється
SVOYA

Місце виступу уточнюється
Whatislove

Місце виступу уточнюється
NaOdiNci

Дім Франка
Книжковий Лев
Kandur

!FESTrepublic
ALISIA

Місце виступу уточнюється
repack

Місце виступу уточнюється
The FunQ

Братиська
Golden Brass

Місце виступу уточнюється
Chekalov

Місце виступу уточнюється
Maria Yosypchuk

Місце виступу уточнюється
Богдан Чепелєв

Дім Франка
Minigun

Місце виступу уточнюється
Dudkin

ПРОСТІР
Dj Rose

ПРОСТІР
~VODA~

Місце виступу уточнюється
Svarog

ПРОСТІР
HOMA band

Місце виступу уточнюється
Театральний центр “Слово і голоС”

Місце виступу уточнюється
Lemko Bluegrass Band

Фацет
Thunderdogs

Місце виступу уточнюється
Green Silence

Братиська
LUMOS Orchestra

Ennio Event Square
Remafo

Братиська
deepwine

Місце виступу уточнюється
DiZeX

FM Галичина
Львівський академічний театр Воскресіння

Місце виступу уточнюється
Пиріг і Батіг

Фацет
Incomer

KARPe coffee
NAZVA

Дім Культури NAZVA
OLES Целюх

Братиська
Gooch Brown & The Gang

Місце виступу уточнюється
Жива

Фацет
Miglanc Orchestra

Місце виступу уточнюється
NUMO’

!FESTrepublic
From Pablo With Low

Вежа
Kvitana

FM Галичина
Миклухо Маклай

Бернардинський дворик
Ice Cream Ladies Band

Пам’ятник Королю Данилу Галицькому
exile esthetics

Місце виступу уточнюється
MUDRA

Місце виступу уточнюється
Tadeй

Місце виступу уточнюється
Кохан Юрій

Місце виступу уточнюється
Mavka

ПРОСТІР
Brillante

Місце виступу уточнюється
Fever Project

Дім Культури NAZVA
Марк Токар і Михайло Балог

Балкон вул. Рилєєва, 8
We.selo

Фацет